KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17277176

nr 1727 7176

Maja Söderlund-Kumlien, tillskriven, Kustlandskap. Ej signerad. Olja på pannå, 18x31 cm, yttermått inklusive ram: 31x44 cm

Kondition: intyg a tergo

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 29 september 2025
kl 20:29:58