KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17277176
nr 1727 7176
Maja Söderlund-Kumlien, tillskriven, Kustlandskap. Ej signerad. Olja på pannå, 18x31 cm, yttermått inklusive ram: 31x44 cm
Kondition: intyg a tergo
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 29 september 2025
kl 20:29:58
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr